Květnová beseda pro domškoláky

síť svobodných demokratických škol

Květnová beseda pro domškoláky

Plakátek ke květnové besedě

Naposledy upraveno: 24. 4. 2020

Dne 5. května 2020 od 18.00 pořádáme online besedu pro domškoláky, kteří naši školu teprve zvažují. Všechny zájemce srdečně zveme. Na besedě si popovídáme:

  • o čem je být domškolákem v našem pojetí,
  • jaké má domškoláctví výhody a nevýhody oproti denní docházce,
  • jak se naše snaha o sebeřízené vzdělávání projevuje v našem přístupu k domškolákům,
  • jak budou probíhat přezkušování,
  • co dělat, když PPP jsou zavřené,
  • jak se k nám přihlásit.

Pro domškoláky máme stále dostatek volných míst. Přijímáme domškoláky do všech devíti ročníků. Na prvním i na druhém stupni se opíráme o to, o čem povídá samotný domškolák (většinou portfolio). Více o tomto tématu píšeme zde: https://erazim.cz/domskolaci/

Beseda proběhne přes Google Meet nebo Jitsi. Asi patnáct minut před zahájením zašleme každému, kdo se na besedu přihlásí, odkaz. Na něj stačí na počítači kliknout a bez nutnosti instalace nebo registrace se s námi můžete přes webový prohlížeč. Doporučujeme webkameru a mikrofon, ať se vidíme i slyšíme, ale je v pohodě být i skrytý a nemluvit, jen poslouchat. 🙂

Jakmile na besedě dopovíme, co máme na srdci, bude prostor pro konkrétní otázky. Je možné je zasílat v průběhu besedy přes chat, který u videohovoru bude. Pokud nějakou otázku máte už teď, můžete nám napsat na info@erazim.cz, abychom ji hned zodpověděli, nebo ji přiložit k přihlášce na besedu.

Přihláška na besedu je níže. Odkaz na besedu Vám dorazí i bez přihlášení k dobrovolnému odběru novinek. Můžete je ale odebírat, pokud se nepravidelně přes mail chcete dozvídat, co je u nás nového a jak se máme.

Přihlášení na besedu

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.