Beseda pro zájemce o školku

síť svobodných demokratických škol

Beseda pro zájemce o školku

Naposledy upraveno: 26. 10. 2020

Školu jsme už otevřeli a nyní chceme v Opavě od září 2021 otevřít i školku. Bude přímo v prostorech naší školy, aby se děti mohly potkávat. Chceme dětem umožnit, aby si mohly dosyta hrát. Cílíme na rejstříkovou školku, kde si děti budou moct i plnit povinný předškolní rok. Budeme také umožňovat domškoláčství. 🙂 Naším velkým vzorem, co se týče školky, je školka Gaudi: https://www.skolagaudi.cz/o-skolce/

A chtěli byste nám říct, jak by taková školka měla vypadat? Co by se v ní mělo nebo nemělo dít? Můžete využít tlačítka na dotazník níže nebo se rovnou přihlásit na besedu dole.

Všechny zájemce i zvědavce zveme na besedu, která se (snad!) uskuteční v naší škole v Opavě-Kylešovicích. Setkáme se ve čtvrtek 3. prosince 2020 v 18.00 na Hlavní 120.

Každého, kdo se chce zúčastnit, prosíme o vyplnění přihlášky níže. Pokud bude beseda opravdu naživo v prostorech školy, budeme Vám držet místo. Pokud budeme muset besedu udělat online, přes Google Meet, pošleme Vám odkaz. Tak či onak Vám dáme včas vědět na uvedený e-mail. V případě zájmu se můžete přihlásit i k odběru všech novinek z naší školy, pokud chcete, aby Vám nic neuniklo.

Přihláška na besedu

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.