Rozšiřujeme se o Krnovsko

síť svobodných demokratických škol

Rozšiřujeme se o Krnovsko

Naposledy upraveno: 24. 7. 2019

I když jsou prázdniny a vypadá to, že se nic neděje, usilovně pracujeme na tom, aby mohla škola vzniknout už k září 2020.

Protože se nám ve skupině lidí kolem školy sešlo hodně Krnovanů, rozhodli jsme se, že budeme cílit na Opavsko i Krnovsko. Z toho pramení i změna názvu našich stránek.

Zástupci naší školy se sešli k jednání s vedoucí školského odboru, starostou a místostarostou Krnova. „Myslím, že konkurence je dobrá věc i na poli školství. Může přispět i k odvážnějšímu zavádění inovací i v našich základních školách. Jsem připraven vznik této školy podpořit v hlasování pro vydání kladného stanoviska města,“ uvedl starosta Tomáš Hradil.

V srpnu nás čeká víkendové soustředění, kde probereme spoustu dalších věcí ohledně zakládání. Ujasníme si tam i pomyslnou třešínku na dortu – jak se budeme jmenovat. Uvítáme i Vaše návrhy, které nám můžete zaslat na Facebook nebo na mail info@erazim.cz.

Těšíme se na shledání se zájemci na besedě o sebeřízeném vzdělávání. A pokud Vás naše škola zaujala, můžete nám nezávazně vyplnit zájem o přihlášení dítěte.