Jak založit školu – seminář březen 2021

síť svobodných demokratických škol

Jak založit školu – seminář březen 2021

Naposledy upraveno: 8. 3. 2021

Chcete si založit mateřskou nebo základní školu? Vůbec nevíte, jak se to dělá, jak začít? Zvažujete, zda do toho vůbec jít? Máte už školku a chcete k ní školu? Zveme na online seminář, jak školu založit a dostat do školského rejstříku. Uskuteční se online ve středu 17. března 2021 od 16.00 do 19.00.

Seminář se uskuteční na Jitsi a bude mít čtyři části: představení účastníků, uvedení do základní legislativy, příklad konkrétní školy (naší – jak jsme co udělali) a diskuze. Pokusíme se zodpovědět všechny otázky. Zájemcům rádi nasdílíme konkrétní dokumenty, které jsme vytvořili.

V úvodní části očekáváme, že každý z účastníků se ukáže a řekne něco málo o sobě i o svém záměru. V dalších částech je už možné mít kameru i mikrofon vypnuté. Z důvodu zachování důvěrné atmosféry nebudeme z videohovoru pořizovat žádný záznam.

Cena semináře

Seminář je bezplatný. Jeho hlavním záměrem je napomoct tomu, aby vznikaly nové školy. Vedlejším záměrem je, abychom získali pomoc s našimi projekty, které zahrnují mj. navýšení kapacity pro domškoláky. Budeme rádi, když nás podpoříte jednou z následujících možností:

  • finanční dar škole,
  • dar práce „hlavou“ (právníci, stavitelé přes asanaci budov, grafici, markeťáci, projektanti),
  • dar práce „rukama“ (výpomoc na nějaké z našich staveb na Opavsku).

Je v pořádku nám kromě poděkování nic nedat. Poradenství k zakládání školy běžně nabízíme i bezplatně, a to v plném rozsahu. 🙂 K případnému finančnímu daru rádi vystavíme potvrzení pro daňové účely. Možná výpomoc by byla někdy o víkendu na jaře nebo v létě v okrese Opava nebo Bruntál, a to stavbě nějaké naší školní součásti.

Rádi se s Vámi pobavíme o Vašem záměru i individuálně, stačí se nám kdykoli ozvat na 605 383 553 nebo info@erazim.cz.

Přihlášení na seminář

Odkaz na připojení k videohovoru zašleme těm, kteří vyplní přihlášku níže, zhruba půl hodiny před začátkem. Jitsi je zdarma, běží v prohlížeči. Není třeba nic stahovat ani se nikam registrovat. Kliknete na odkaz, vyplníte své jméno a už se uvidíme. Doporučujeme být připojení z počítače – na mobilu či tabletu využít aplikaci.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.