Březnová beseda pro zájemce o docházku

síť svobodných demokratických škol

Březnová beseda pro zájemce o docházku

Naposledy upraveno: 11. 2. 2020

Plní radosti z toho, že ministerstvo nás zapíše do rejstříku, jsme sepsali podrobnosti k přijímání dětí do školy Erazim. Vše najdete zde: https://erazim.cz/prihlaseni-do-skoly/

Prvním krokem k přijetí dítěte je účast rodičů aspoň na jedné z besed, které pořádáme. Poslední z nich proběhne ve čtvrtek 12. března 2020 od 17.00 v opavské JINAKavárně. Všechny, kteří mají zájem o přihlášení k základnímu vzdělávání na naší škole, srdečně zveme. Vítáme přednostně zájemce o docházku počínaje zářím 2020, a to včetně domškoláků. Budeme přijímat děti do prvního až devátého ročníku.

Pozvání na besedu přijala i Hanka, ředitelka a spoluzakladatelka svobodné demokratické školy Gaudi. Popovídá i z pozice rodiče, který ve škole má dvě děti. Na besedě se dále dozvíte:

  • jak bude probíhat přijímání dětí na naši školu;
  • jak bude vypadat školní den;
  • pro koho je naše škola vhodná (a pro koho ne);
  • kolik bude školné a jaké budou slevy;
  • kde škola bude sídlit;
  • jakou pomoc budeme od rodičů potřebovat.

Abychom zajistili dostatečný počet míst, prosíme všechny, kteří na besedu přijdou, aby nám dali vědět počet osob, s nimiž máme počítat. JINAKavárna má i velké prolézačky pro děti, které jsou samozřejmě vítané. Nahlásit se dá mailem na info@erazim.cz, zavoláním na 605 383 553 nebo vyplněním formuláře níže.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Pokud by si někdo nebyl jistý, kde se JINAKavárna nachází, přikládáme mapku.